We no longer support this browser. Using a supported browser will provide a better experience.

Please update your browser.

Close browser message

J.P. Morgan Türkiye

Yerel uzmanlık. Küresel kaynaklar. Türkiye'ye bağlılığımız.

Türkiye Hükümetine bazı kredilerin verilmesinde ve endüstriyel gelişimlere yatırım yaptığımız 1890 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. İstanbul'da bulunan şirketimiz, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı iş kolu faaliyetleri kapsamında kurumsal bankacılık, kurumsal finansman ve hazine hizmetleri alanlarında ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Avrupa'da yaklaşık 200 yıldır faaliyet gösteren J.P. Morgan, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinde çok yönlü, yerel bir pazar edinmiştir. J.P. Morgan bu bölgede benzersiz bir müşteri tabanına sahip olmakla birlikte finansal hizmetler ürünleri spektrumunda lider konumdadır. Şirketin Londra'da bulunan bölge genel merkezi, tüm büyük finansal merkezlerde yer alan güçlü bölgesel ofislerle desteklenmektedir.

J.P. Morgan Chase, büyük ölçekli faaliyetler gerçekleştirdiğimiz tüm dünyada insan refahına katkı sağlayacak yatırımlar yaparak insanların kendileri, aileleri ve içinde yaşadıkları toplum için daha iyi hayatlar yaşamalarına yardım ediyoruz. Firmamız, EMEA bölgesindeki yatırımlarını ve odağını üç temel noktaya yoğunlaştırmaktadır: Ekonomik Kalkınma, Finansal Güçlenme ve Hazır İşgücü.

J.P. Morgan finansal hizmetler alanında, 100'den fazla ülkedeki dünyanın en önemli hükümetlerine, kurumlarına ve kuruluşlarına çözümler sunan, küresel bir liderdir. 2018'in başlarında açıklandığı gibi, JPMorgan Chase insan refahına katkı sağlamak için 2023'e kadar dünya çapında 1,75 milyar dolarlık sermaye harcayacaktır. Ayrıca, sermayeye erişim, ölçek ekonomileri, küresel erişim ve uzmanlık gibi birçok kaynağımızı kullanarak yerel topluluklardaki çalışanlar için gönüllülük hizmeti faaliyetleri yürütüyoruz.

Son zamanlarda, JPMorgan Chase Bank, N.A. Merkezi Columbus, Ohio - İstanbul Türkiye Şubesi ("Şube") ile hiçbir şekilde bağlantısı olmayan şahısların Şube unvanını kullanarak dolandırıcılık yapmak amacıyla çeşitli yollarla iletişim sağladığına dair ihbarlar almaktayız. Bu tür şahıslara inanmamanızı, herhangi bir ödeme yapmamanızı ve bu şekilde sizinle iletişime geçilmesi halinde tarafımıza bildirmenizi saygılarımızla rica ederiz.